ΛΗΞΗ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2023-2024

Έφτασε στο τέλος της και αυτή η σχολική χρονιά με την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων όλων των τάξεων.

Σας ενημερώνουμε ότι μέχρι την Παρασκευή 5 Ιουλίου 2024 και ώρα 23:59, θα πρέπει να έχετε ολοκληρώσει τις ηλεκτρονικές εγγραφές των παιδιών σας για τις τάξεις Α΄, Β΄ και Γ΄.

Επίσης, οι μαθητές/τριες που έλαβαν τη βαθμολογία τους από τις πανελλήνιες εξετάσεις, θα πρέπει να κάνουν υποβολή του Μηχανογραφικού τους, όταν ανοίξει η πλατφόρμα.(θα υπάρξει σχετική ανακοίνωση και το σχολείο θα είναι ανοιχτό για να βοηθήσει στη συμπλήρωσή του τις ημέρες που θα ανακοινώσει το ΥΠΑΙΘΑ).

Το σχολείο μας θα παραμείνει ανοιχτό για το κοινό τους μήνες, Ιούλιο και Αύγουστο, κάθε Πέμπτη από τις 8 το πρωί ως τις 2 το μεσημέρι, με είσοδο από τη Δυτική πλευρά.

Καλό καλοκαίρι!

Γιώτα Κολυβοδιάκου