ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2021

ΠΡΟΣΟΧΗ – ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ! ! !

Σας ενημερώνουμε ότι, από 25-11-2020 έως και 30-11-2020, καταληκτική ημερομηνία, οι μαθητές  της Γ΄τάξης του Λυκείου που επιθυμούν να λάβουν μέρος στις Πανελλαδικές Εξετάσεις του 2020-2021 για την εισαγωγή τους στην Τριτοβάθμια εκπαίδευση, καλούνται να υποβάλουν Αίτηση – Δήλωση Συμμετοχής,  στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο του ΓΕΛ Νεάπολης, αποκλειστικά και αυστηρά εντός της προαναφερομένης χρονικής περιόδου.

Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στις εγκυκλίους του ΥΠΑΙΘ  που σας επισυνάπτουμε.

Η Διευθύντρια

Κουντούρη Γαρυφαλλιά

Πίνακας Εξεταζόμενων Μαθημάτων

Οδηγίες

Εγκύκλιος

Αίτηση

Σχετικά με webadmin

κύριος λογαριασμός, να χρησιμοποιείται για αλλαγές στη σχεδίαση/δομή, backups κτλ
Δημοσιεύθηκε στην Ανακοινώσεις, Μαθητές. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.