Εξ Αποστάσεως Εκπαίδευση

Σας ενημερώνουμε ότι σύμφωνα με το με αρ. 151977/ΓΔ4/ 7-11-2020  έγγραφο του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων, από Δευτέρα 9-11-2020, αναστέλλεται η δια ζώσης λειτουργία των σχολικών μονάδων και ξεκινά η Εξ Αποστάσεως Εκπαίδευση, λόγω των γνωστών συνθηκών.

Το Ωρολόγιο Πρόγραμμα μαθημάτων του σχολείου μας, παραμένει το ισχύον και η διάρκεια των διδακτικών ωρών θα είναι σαραντάλεπτη με ενδιάμεσα δεκάλεπτα διαλείμματα.

Για διευκόλυνσή σας, το πρόγραμμα παρατίθεται  εκ νέου, παράλληλα με τους συνδέσμους των διδασκόντων προκειμένου να εισέρχεστε στις εικονικές τάξεις για τη συμμετοχή σας στα μαθήματα.

Η Διευθύντρια

Κουντούρη Γαρυφαλλιά

Οδηγίες και πληροφορίες για την εξ αποστάσεως εκπαίδευση

Πρόγραμμα Μαθημάτων ανά Τμήμα